Главная > Все новости > Знову прорив теплотраси. Тепер на Севастопольській площі

Знову прорив теплотраси. Тепер на Севастопольській площі

У Києві на Севастопольській площі стався четвертий за дві доби прорив теплотраси. Гаряча вода лилася вулицями, інформації про постраждалих немає. Про це з місця події розповів кореспондент ТСН Антон Страшко.

“Останній прорив трапився кілька годин тому поблизу Севастопольскої площі. Вода вже охолоджується і на вулиці вже менше пари. Як розповіли місцеві, у будинках поблизу прориву зараз є гаряча вода, але невідомо чи у всіх”, – розповів він. 

Як відомо, це вже щонайменше четверта комунальна аварія за останні дві доби у столиці, наймасштабніша трапилася позавчора на Либідській площі. 14 січня надвечір прорвало – в районі Теремків та станції Шулявської.

Раніше повідомлялося, у Києві продовжують боротися з наслыдками аварії на теплотрасі поблизу станції метро “Либідська”, яка сталася увечері 13 січня. За декілька хвилин водою затопило торговий центр поблизу. Дев’ятеро людей, які обварилися окропом, швидкою доправили до лікарні. П’ятьох медики зранку відпустили додому, а решта з опіками середньої тяжкості залишилася у медзакладі.

Джерело

2 thoughts on “Знову прорив теплотраси. Тепер на Севастопольській площі

  1. В Киеве 80% теплосетей требуют ремонта, которым в последние годы практически не занимаются (только дыры латают, в то время как надо менять трубы полностью), при этом за отопление платить надо бешеные суммы, и каждый раз нам рассказывают, что такие высокие тарифы нужны чтобы были деньги на ремонт! А ремонта нет! Значит деньги тупо разворовывают. Пора менять мэра.

  2. Система дала сбой:

    Истории с мостами и теплотрассами в Киеве будут повторяться до тех пор, пока председателем КГГА остается Виталий Кличко.

Comments are closed.