Главная > Все новости > Жінки становлять 53,8% населення Києва

Жінки становлять 53,8% населення Києва

Головне управління статистики Києва до 8 Березня опублікувало добірку статистичних даних, що стосуються жінок. Так, за даними Держстату, серед населення столиці 53,8% складають жінки. А середній вік жінок – 41,8 років.

Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Головного управління статистики Києва на сторінці у Facebook.

За даними Головного управління статистики Києва, на 100 хлопчиків на світ з’являються 95 дівчаток. Середня очікувана тривалість життя жінок при народженні становить 78,03 року.

Згідно з опублікованими Держстатом даними, 46,6% жінок в столиці займаються фізкультурою і спортом.
У шлюб жінки вступають найчастіше віком від 25 до 34 років.

Як повідомляється, середньомісячна заробітна плата жінок складає 14 тисяч 579 гривень, що на 14,9% менше, ніж у чоловіків.

При цьому в ТОП-5 сфер зайнятості жінок потрапили охорону здоров’я та надання соціальної допомоги (80,1% від середньооблікової чисельності штатних працівників виду діяльності), освіту (75,3%), функціонування бібліотек, архівів, музеїв та інших закладів культури (72, 3%), фінансова і страхова діяльність (64,6%), державне управління та оборона, обов’язкове соціальне страхування (62%).

Також повідомляється, що в наукових дослідженнях і розробках задіяні тисячі сто двадцять дев’ять жінок-докторів наук (5,8%) і 4567 жінок-доктороф філософії або кандидатів в доктори наук (23,5%).

У Верховній Раді України налічується 87 народних депутатів жінок, що становить майже 20,5% від загальної чисельності нардепів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *