Главная > Все новости > Анонсы > Запрошення на фінал конкурсу краси Miss Kyiv 2019

Запрошення на фінал конкурсу краси Miss Kyiv 2019

Оргкомітет конкурсу Miss Kyiv та ARENA ENTERTAINMENT запрошує відвідати найяскравішу і найбільш значиму подію цієї весни – фінал Національного конкурсу краси «MISS KYIV-2019».


На сцену TAO EVENT HALL вийдуть найчарівніші дівчата столиці, кожна з яких, пройшла ряд кастингів і строгий відбір професійного журі, щоб нарешті визначити, хто ж стане новою королевою краси і символом Києва.

Цього року за корону змагатимуться 18 учасниць. Переможниці та призерки конкурсу традиційно представлять нашу країну на світових парадах краси.

Одне з головних завдань конкурсу «MISS KYIV» – це показати, що краса здатна приносити не лише естетичну насолоду, але й об’єднувати, надихати, творити добрі справи. Тому майбутня міс має бути не лише привабливою, але й розумною, освіченою і всесторонньо розвиненою.
Конкурс «MISS KYIV» завжди викликає підвищену увага як з боку суспільства, так і з боку ЗМІ. Це найбільш відомий історичний фінал, який проводиться в нашому місті. Традиційно він приурочений до святкування дня Києва і проходить в останню суботу травня.

Цього року організатори підготували нову захопливу програму, в якій візьмуть участь відомі представники українського шоу-бізнесу серед яких Neyba, Аня Ткаченко, Євген Бічасний, Дмитро Крисенко, Роман Малик, DJ Starkov.

Зірковий ведучий конкурсу – молодий український та голлівудський актор Артур Ігнатенко.

Долучайтесь до яскравого і грандіозного свята краси і ви!
Продаж квитків та бронювання столиків за тел.: 0958882611, 0934275317

Джерело