Главная > Все новости > Анонсы > За Карткою киянина тепер можна купити більше ліків

За Карткою киянина тепер можна купити більше ліків

У червні буде збільшено перелік лікарських засобів, які можна придбати у комунальних аптеках столиці зі значною знижкою за Карткою киянина. Це пов’язано з оновленням проекту КМДА «Картка киянина». Перелік збільшило КП «Фармація».

Про це повідомила прес-служба КМДА.

Скористатися перевагами проекту можуть усі власники Картки киянина. У планах підприємства – поступово збільшити кількість аптек-учасниць і з часом долучити до участі у проекті «Картка киянина» всі аптеки комунального підприємства «Фармація».

– Перелік, 333 найменування – це лікарські засоби, які користуються широким попитом у населення Києва. Укладаючи цей перелік, фахівці комунального підприємства брали до уваги чинні державні та регіональні програми із забезпечення населення ліками, досліджували попит в аптеках та проводили опитування відвідувачів аптек. До переліку увійшли ліки за різними нозологіями та у різних формах випуску: це і таблетки, і краплі, і спреї, і мазі тощо, – пояснює директор КП «Фармація» Руслан Світлий.

Перелік 10 найменувань – це ліки від артеріальної гіпертензії у вигляді комбінованих форм, які користуються сталим попитом у населення столиці, але не увійшли до переліку урядової програми «Доступні ліки».

Окремо також передбачено перелік ліків для дітей, які будуть відпускатися для вихованців дитячих будинків сімейного типу. Він буде змінюватися залежно від сезону та потреб.

– Для дитячих будинків сімейного типу визначено перелік лікарських засобів для дітей, які також будуть відпускатися за спеціальними цінами власникам «Картки киянина». Це препарати, які використовуються для лікування поширених та сезонних захворювань, тому їх перелік буде змінюватися залежно від зміни сезону та потреб вихованців таких дитячих будинків, – зазначилазаступник голови КМДА Марина Хонда.