Главная > Все новости > Анонсы > Ярмарки працюватимуть у звичайному режимі, однак із певними запобіжними заходами. Де на Солом’янці?

Ярмарки працюватимуть у звичайному режимі, однак із певними запобіжними заходами. Де на Солом’янці?

З метою попередження розповсюдження коронавірусу до участі в сезонних та традиційних сільськогосподарських ярмарках не будуть допускати осіб, які мають ознаки захворювання. Також із 12 до 31 березня буде вжито низку інших запобіжних заходів. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Володимир Слончак.

«Ми розуміємо, що кияни мають бути забезпечені усіма необхідними продуктами. Особливо для літніх людей важливо бути певними, що вони зможуть їх купити, де зазвичай. З такою метою було вирішено не зупиняти продуктові сезонні та традиційні сільськогосподарські ярмарки, однак, звісно, ввести певні попереджувальні заходи. Організатори – комунальні підприємства та райдержадміністрації будуть проводити дезінфекцію території до та після ярмаркування», – проінформував заступник голови КМДА,

Важливо, за його словами, що до участі у ярмарку не будуть допускати осіб, які мають ознаки захворювання. Також під час торгівлі буде забезпечено дезінфікуючі засоби, зокрема, для миття рук, а також рукавички медичні, маски медичні.

Цього тижня у столиці триватимуть сезонні та традиційні ярмарки.

Зокрема, у Солом’янському районі 13, 14 та 15 березня пройдуть традиційні сільськогосподарські ярмарки.
На них реалізовуватимуть продукцію фермерських господарств та сільськогосподарських підприємств Київської та інших областей України.

Зокрема, придбати продукти харчування майже з усіх регіонів України кияни зможуть за адресами: 

13 березня (п’ятниця) — вул. Керченська (в межах вул. Донецької та Мартиросяна), вул. Козицького (в межах вулиць Єреванської та Уманської);

14 березня (субота)  — вул. Стадіонна (в межах вулиці Митрополита Василя Липківського та вул. Богданівської);

15 березня (неділя) — вул. Івана Пулюя, 5.

Джерела: http://www.solor.gov.ua, https://kyivcity.gov.ua/