Главная > Все новости > Якою є готовність виборчих дільниць столиці? – Солом’янський район

Якою є готовність виборчих дільниць столиці? – Солом’янський район

Вчора, 20 березня, керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний перевірив виборчі дільниці Солом’янського району столиці на предмет їхньої готовності до проведення виборів Президента України, призначених на 31 березня цього року.

«Підготовка до проведення чергових виборів Президента України у місті Києві триває, більшість виборчих дільниць забезпечені необхідними матеріально-технічними засобами, вже облаштовані кабінки для головування, є урни для бюлетенів, встановлюються стенди з інформацією про кандидатів, тривають інші організаційні заходи. Звичайно, ще є деякі технічні питання, але переконаний, що всі вони будуть вирішені до 31 березня», – сказав Дмитро Загуменний.

Він додав, що у Києві на постійній основі діють 1103 виборчі дільниці. Перевірки їхньої готовності триватимуть і надалі.

Нагадаємо, що для належної підготовки та проведення виборів у місті Києві було створено міський координаційний центр з вирішення питань забезпечення виконання заходів, визначених виборчим законодавством щодо підготовки та проведення чергових виборів Президента України.
Центр очолив керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний.

kyivcity.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *