Главная > Все новости > Полезная информация > Які види тонометрів випускаються компанією Gamma?

Які види тонометрів випускаються компанією Gamma?

види тонометрів

Серед тонометрів Gamma наявні механічні та автоматичні / напівавтоматичні моделі, за допомогою яких виконується точне вимірювання артеріального тиску та частоти серцевих скорочень. Механічним зразкам надають перевагу ті, кому потрібен базовий функціонал, автоматичні тонометри Gamma забезпечують не лише точне, а й швидке та зручне отримання результатів, володіють широким переліком функцій. Варто детальніше ознайомитися з особливостями кожного з видів:

 • Механічні. При користуванні потребують ручного контролю груші, стетоскопа та манометра одночасно.
 • Напівавтоматичні. Передбачене ручне управління процесом накачування, а визначення пульсу та артеріального тиску здійснюється автоматично електронним блоком.
 • Автоматичні. Манжету накачує компресор, користувач тільки фіксує на місці та вмикає прилад й очікує, поки результати не з’являться на екрані. Така техніка буває плечового або зап’ястного типу.

Вибір залежить від потреб та пріоритетів користувача. Так, наприклад, механічний тонометр підійде тим, у кого добрий слух, також перевага таких зразків у незалежності від елементів живлення. Напівавтоматичні та автоматичні модифікації компактні, зручні як вдома, так і дорозі чи для спортсменів, які беруть прилади з собою на тренування. Наявність великого екрана та звукових сигналів робить такі апарати підхожими для людей зі слабким слухом та зором. Головне – подбати про добре заряджені батарейки.

Як працюють такі прилади?

hFWsTHd1z1c9D9LmbrPCfctraAecBmrDtwAqt5Y7SQ5GtIVQdMOf6CCGcnSZJOFDN5VBpZ4Gej68tXQ_3B_dBvMqExYp__Td9IQSC5eFXvkK0N2XcIGQke962v2XnWdtibr-DEY9CpTj2UqeGhCEMMA

Вимірювання АТ та частоти серцевих скорочень здійснюється обладнанням згідно зі світовими стандартами, аускультативним (механічні моделі) або осцилометричним (електронні пристрої) методом. Процес вимірювання включає такі етапи:

 1. Накачування манжети та перекриття артерії.
 2. Спускання повітря та відновлення кровотоку.
 3. Аналіз моменту виникнення та затихання пульсації.
 4. Визначення частоти серцевих скорочень та показників АТ.

Обидва методи ґрунтуються на тому, що тиск манжети відповідає тиску крові на певних стадіях визначення пульсації крові. Відрізняються вони самим способом проведення процедури − вислуховування серцевого ритму самим користувачем при аускультації та реєстрація повітряних коливань за допомогою чутливих датчиків під час осцилометрії.

Які серії тонометрів пропонує виробник?

В модельному ряді присутні такі серії медтехніки:

 • Control. Прості пристрої з пам’яттю на останнє вимірювання та з визначенням збоїв ритму.
 • Semi. Напівавтоматичні тонометри з великим екраном. Набране повітря спускається автоматично. Апарати визначають аритмію, вказують про помилки, зберігають у пам’яті останні виміри чи навіть 90 результатів останніх вимірів, з огляду на модель.
 • Plus. Автоматична серія з індикацією аритмії, колірною шкалою підвищеного тиску, здатністю запам’ятовувати 90 вимірювань.
 • Optima. Пристрої здатні визначати аритмію, відзначаються значним обсягом пам’яті, устатковані великим дисплеєм.
 • Smart. Обладнання доповнене функцією визначення середнього показника АТ, підсвічуванням екрана.
 • Active. Компактна техніка з різноманітними опціями для вимірювання тиску на зап’ясті.
Lert9imOmQ_ZpAgqOkAtIqfjytAD8GRmiKrtz8d_nwI8-phsjkt3Bf6_HkevshFtfoqolYbbY8MNNklZ_sW-6FoZX_gCDuu6QZnp6TAjwMFr-I6hktka8miLiO_uqJ1axFoBzJCE4kT-Cfb37YnBZtk

Прилади усіх лінійок Gamma здатні визначати достатній рівень накачування манжети, що дозволяє уникнути надмірного натиску на руку. Ця технологія має назву Fuzzy Logic. Таким чином, купити тонометр Gamma доречно для тих, кому важлива точність отриманих результатів та комфорт при здійсненні вимірювання.