Главная > Все новости > Як захистити і чим змастити трубопровідну арматуру

Як захистити і чим змастити трубопровідну арматуру

Останнім часом широкого поширення набув метод захисту від корозії шляхом фарбування металовиробів складами з високим вмістом цинкового порошку. Цей метод особливо ефективний для стаціонарних нерухомих об’єктів і застосовується не тільки для покриття, але і для ремонту раніше оцинкованих поверхонь.

Продукт Molykote L-0500 від компанії DuPont – це багатофункціональне термостійке антикорозійне покриття, що складається з високодисперсного алюмінієво-цинкового порошку та сполучних компонентів.

Алюмінієво-цинкове покриття Molykote L‑0500 забезпечує винятково високу корозійну стійкість.

Це пояснюється утворенням на поверхні, що захищається плівки, що складається з продуктів окислення алюмінію і цинку. Об’єм цих оксидів значно перевищує обсяг металів, з яких вони утворилися, що дає гарантію повного покриття плівкою всієї поверхні, що підлягає захисту.

Основні характеристики покриття:

  • Широкий діапазон робочих температур (-30…+240 °C)
  • Високі антикорозійні властивості
  • Висока адгезія
  • Стійкість до змивання водою
  • Робота у вологому середовищі
  • Робота в курному середовищі

Алюмінієво-цинкове покриття Molykote L‑0500 призначене для захисту металевих поверхонь, точок свердління або зварювання.

Покриття Molykote L‑0500 надає поверхні естетично привабливого вигляду і успішно використовується як захист від корозії кузовних деталей автомобілів, металевих поручнів, поручнів, дверних петель і т.д.

Високі антикорозійні властивості визначають затребуваність цього матеріалу в тих галузях промисловості, де обладнання експлуатується в умовах екстремально високих температур за постійного впливу вологи, пилу та хімічно агресивних середовищ.

Продукт успішно застосовується для захисту трубопроводів (фітингів, фланців тощо), металургійного, хімічного, сільськогосподарського обладнання та ін.

Після нанесення алюмінієво-цинкове покриття Molykote L-0500 утворює на металевих і пластикових поверхнях, що захищаються, тонку захисну плівку сріблястого кольору і може виконувати функцію антикорозійної ґрунтовки для всіх типів фарби.

Алюмінієво-цинкове покриття Molykote L‑0500 поставляється у зручній аерозольній упаковці, що полегшує використання продукту.

Перед нанесенням антикорозійного покриття Molykote L-0500 поверхні необхідно очистити і знежирити. Розпилення проводиться з відстані 15-20 см. Після використання форсунку необхідно прочистити, навіщо перевернути балончик догори дном і натискати на клапан до припинення надходження із сопла аерозольного покриття.

Час висихання при температурі +20 С становить близько 30 хвилин.

Купити покриття Molykote L-0500, а також повний спектр інших мастил від DuPont Ви можете на сайті Emberoil.com