Главная > Все новости > Анонсы > Як столиця відзначатиме День Києва онлайн?

Як столиця відзначатиме День Києва онлайн?

Усі заходи до Дня Києва цього року відбуватимуться в онлайн форматі. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«В останню неділю травня Київ традиційно відзначає день народження міста. Цього року він припадає на 31 травня. Зазвичай в столиці відбувалися великі концерти, фестивалі їжі, ярмарки, «Пробіг під каштанами». Але, цього року такі масові заходи заборонені. І день Києва будемо святкувати в онлайн форматі. Зокрема, на телеканалі «Київ» будуть транслювати живі концерти відомих українських виконавців. Покажуть і програми про історію столиці та про те, чим вона живе сьогодні», – повідомив Віталій Кличко.

Він зазначив, що готують сюрпризи і для користувачів соцмереж. Столичні колективи створюють святкові ролики, які оприлюднять на сторінках у соціальних мережах, на своїх Youtube-каналах та сайтах.

«Традиційний «Пробіг під каштанами» – відбудеться теж в онлайн форматі. Там є цікава задумка. За всіх киян бігтимуть кілька людей. Вулиці перекривати не будуть. Організатори пропонують киянам приєднатися до благодійної акції і зробити грошовий внесок – 100 гривень. Кошти спрямують на потреби українських лікарів та медичних установ, – Центру дитячої кардіології, кардіохірургії МОЗ України та інших», – сказав мер столиці.

Також із 31 травня в місті почнуть працювати фонтани. Ознайомитися зі святковою програмою відзначення Дня Києва в новому форматі можна на офіційних сайтах КМДА та телеканалу «Київ».

Також Віталій Кличко зазначив, що місто в цей день будуть посилено патрулювати наряди поліції та муніципальної варти.

«А щодо в’їзду в Київ – його ми обмежувати не будемо. Я сподіваюсь, що в людей вистачить свідомості не наражати себе на небезпеку і не їхати масово в столицю. Дотримуйтеся правил! А наступного року вже відзначимо день нашого міста традиційно – масово і весело», – наголосив Віталій Кличко.

Джерело