Главная > Все новости > Активисты района > Як Солом’янці день міста відзначали

Як Солом’янці день міста відзначали

У Солом’янському районі гучно відзначили головне свято міста – День Києва.

Традиційні гуляння проходили у парку “Відрадний”, який, незважаючи на примхливу погоду, зібрав у себе величезну кількість гостей.

“Шановні солом’янці, кияни! Ми – частина великої родини, яка об’єднана ідеєю зробити рідне місто, район кращим. В першу чергу, для майбутнього покоління, наших дітей та онуків, чиї усміхнені очі та щирий сміх – найвища нагорода для кожного з нас. Вірю, що тільки спільними зусиллями забезпечимо процвітання та розвиток міста і примножимо славу нашої рідної землі!”, – заявив голова Солом’янського району Ігор Довбань. 

З Днем народження столицю та її жителів також привітали народний депутат Дмитро Андрієвський, заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп, депутати і ветерани війни. 

Під час святкування гостей розважали насиченою культурно-мистецькою програмою. Так, усі охочі могли долучитись до різноманітних майстер-класів, спортивних та інтелектуальних ігор і конкурсів з цінними подарунками.

Також цього дня всі відвідувачі пригощались безкоштовною солодкою ватою та випробовували свої сили у мотузковому парку. 
Особливою популярністю серед дітей та дорослих користувались справжні машини пожежників і поліції, до яких завжди стояла черга охочих зробити фото. 

Також протягом дня мешканців і гостей району розважали неймовірно яскравий співочий квартет “Гетьман», Академічний музично-драматичний циганський театр “Романс”, солістка опери Дар’я Миколенко та не менш вражаючі танцювальні колективи.

Продовжили ж свято дискотекою, на якій ді-джей «запалив» усіх присутніх драйвовими треками.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *