Главная > Як бронювати квитки на поїзд

Як бронювати квитки на поїзд

02.04.2021

Всім хочеться доїхати до потрібної станції добре і швидко. Перше, що ми робимо – дивимося розклад ЖД. Вибираємо зручний час відправлення і прибуття, який потяг (звичайний або швидкісний), думаємо, який вагон краще: купе, плацкарт, сидячий, а, може, люкс? Вирішуємо, що для нас важливіше – зручність чи білети на поїзд купити дешево. Добре, якщо поїздка планується заздалегідь і можна зробити все не поспішаючи. У будь-якому випадку потрібно, щоб на обраний нами поїзд були квитки. Давайте подивимося, які при виборі квитка є можливості

Коли краще купувати квитки на поїзд? Як правило, квитки починають продавати за 90 діб до відправлення поїзда, в 8:00 за московським часом. На міжнародні маршрути і деякі популярні швидкісні поїзди квитки доступні за 60 діб. Для поїздів, що проходять через інші держави, інформація про наявність вільних місць з’являється в системі за 30 діб. Якщо потрібно виїхати не з кінцевої точки маршруту, а з проміжній станції, і ваш вагон причіпної, то вільні місця будуть видні касирові тільки за 3 доби до дати відправлення.

Замовляючи квитки онлайн, на сайті, пам’ятати всі ці терміни не обов’язково. При будь-якому запиті розкладу система скаже вам, на які дати можливе замовлення квитка. Наявність квитків на поїзд ви побачите так само, як це бачить касир на вокзалі. Можна не виходячи з дому вибрати відповідний поїзд і вагон. На схемі вагона – вибрати зручне місце: верхнє (ви, наприклад, збираєтеся всю дорогу проспати і не хочете, щоб вас турбували), нижня – для літнього родича, або ціле купе для дружної компанії.

Тепер залишилося повідомити системі дані пасажирів: ім’я, прізвище, дату і місце народження і номер документа, на який оформляється квиток. Складного тут нічого немає, на кожному кроці є підказки. І завжди готові допомогти оператори контакт-центру. Просимо врахувати, що вибрані вами місця система зберігає протягом 15 хвилин, за цей час потрібно встигнути сплатити замовлення. Швидше за все це зробити банківською картою. Якщо на поїзд є електронна реєстрація, проходимо її, і – приємної подорожі!