Главная > Все новости > Вже 19 шкіл Солом’янки на новому форматі харчування «Дабл-меню»

Вже 19 шкіл Солом’янки на новому форматі харчування «Дабл-меню»

Кількість навчальних закладів Солом’янського району, де запровадили новий формат харчування на основі «Дабл-меню», невпинно збільшується. Днями до них приєднались спеціалізована початкова школа №164 (вул. Уманська, 39) та школа №166 (вул. Єреванська, 20).  

Відтепер учні можуть вільно обирати, що хочуть скуштувати з двох-трьох запропонованих страв. До шкільного меню обов’язково входять суп, м’ясні та рибні вироби, кілька видів гарнірів, салатів, фруктів, різні молочні страви та напої тощо. Меню щодня оновлюється та затверджується шеф-кухарем, а детально ознайомитись з переліком страв школярі та батьки завжди можуть на інформаційному стенді поруч з їдальнею. 

Як показує досвід, учні з цікавістю сприймають нововведення та з апетитом з’їдають свої сніданки. Зазначимо, такий принцип подачі їжі не тільки урізноманітнює раціон, але виховує культуру харчування у дітей.  

Наразі «Дабл-меню» успішно впроваджено у 19 районних закладах освіти. Цей перелік й надалі зростатиме в рамках реформування шкільного харчування та за ініціативи директорів шкіл Солом’янського району. 

Джерело: http://www.solor.gov.ua/