Главная > Все новости > Активисты района > В ЖИТЛОВОМУ МАСИВІ «ВІДРАДНИЙ» ВІДКРИЛАСЬ ПРИЙМАЛЬНЯ ДЕПУТАТА КИЇВРАДИ АНДРІЯ АНДРЄЄВА!

В ЖИТЛОВОМУ МАСИВІ «ВІДРАДНИЙ» ВІДКРИЛАСЬ ПРИЙМАЛЬНЯ ДЕПУТАТА КИЇВРАДИ АНДРІЯ АНДРЄЄВА!

«Радий повідомити, що тепер мешканці Відрадного матимуть змогу користуватись моєю громадською приймальнею на вирішення своїх побутових, житлово-комунальних та особистих питань. Ми відкриті абсолютно для кожного мешканця Солом’янського району» — зазначив депутат Київської міської ради Андрій Андрєєв.

         Згідно «Положення про громадську приймальню депутата Київської міської ради», затвердженого рішенням Київради №172/833 від 22.02.2007 громадська приймальня депутата Київської міської ради є формою роботи депутатів Київради з громадянами, об’єднаннями громадян, трудовими колективами підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, органами державної влади та місцевого самоврядування, органами самоорганізації населення, розташованими на території міста Києва.   

Саме для покращення та оптимізації роботи з виборцями була відкрита громадська приймальня депутата Київради Андрія Андрєєва за адресою вул. Миколи Шепелєва, 13 (вхід зі сторони вул. Новопольова) та відтепер працює кожного дня з понеділка по п’ятницю (робочі години 9.00 – 18.00).

         Кожен мешканець за попереднім записом  може отримати безкоштовну юридичну консультацію або ж потрапити на особистий прийом депутата, а також залишити своє звернення або пропозицію з питань різного характеру.

         «Крім того, ми стараємось вирішити й болючі соціальні питання. Саме тому, мешканці з малозабезпечених сімей можуть подати заяву та супровідні документи на отримання матеріальної допомоги за міською цільовою програмою «Турбота. Назустріч киянам». В цьому їм допоможуть наші кваліфіковані працівники.» — зі слів депутата.

За додатковою інформацією звертайтесь за номерами телефонів:

— (044) 599-90-39
— (094) 899-90-39

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *