Главная > Все новости > В Солом’янському районі тривають перевірки щодо дотримання карантину

В Солом’янському районі тривають перевірки щодо дотримання карантину

У Солом’янському районі триває патрулювання щодо переіврки дотримання магазинами і торгівельними комплексами карантинного режиму.
До робочої групи увійшли представники Солом’янського управління поліції, Держпродспоживслужби в м. Києві, «Київського міського лабораторного центру МОЗ України» та відділу торгівлі та споживчого ринку району. 

Зокрема, за інформацією Солом’янської РДА вчора під час рейду фахівці виявили працюючий ринок на б-рі В.Гавела, 18, вживши відповідних заходів для припинення його діяльності на період карантину.
Крім того, було проведено перевірку на Волинській оптовій базі та в супермаркетах за різними адресами. Як результат, у деяких торгівельних закладах зафіксували відсутність санітарно-пропускного пункту та постійного контролю за дотриманням між покупцями дистанції. 

За підсумками перевірок на керівництво закладів складено 7 адміністративних протоколів за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУАП. Водночас учасники робочої групи переконались у наявності в магазинах всіх необхідних товарів для споживання та першої необхідності. 

Перевірки, що будуть здійснюватись й надалі, виконуються відповідно до протоколів засідань Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА та Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щодо попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) та введення обмежувальних заходів на території міста Києва.

Джерело: http://www.solor.gov.ua/