Главная > Все новости > Увага водії! Розпочинається ремонт на автомагістралі Київ-Бориспіль

Увага водії! Розпочинається ремонт на автомагістралі Київ-Бориспіль

30 травня розпочались підготовчі роботи з капітального ремонту транспортної розв’язки на автомобільній дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський км 25+307 (Бориспільський район). 

Повідомляє Служба автомобільних доріг у Київській області.

В рамках виконання ремонтно-будівельних робіт буде капітально відремонтовано шляхопровід на транспортній розв’язці в двох рівнях над км 25+307 автомобільної дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський ( ділянка Бортничі – Мала Олександрівка) протяжністю 99,8м побудований у 1972 році. Він забезпечує транспортне сполучення між м. Київ та м. Бориспіль, автомобільною дорогою Р-03 Північно-східний обхід м. Києва і сполучає між собою міжнародні автодороги М-03 Київ-Харків-Довжанський та М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі.

Згідно з проектною документацією підрядною організацією будуть виконуватись роботи з розбирання існуючої конструкції мостового полотна, влаштування монолітної плити прогонової будови, влаштування комплексу конструкції мостового полотна, відновлення шафової стінки та деформаційних швів, перевлаштування перехідних плит та дорожнього одягу, відновлення конусів, ремонт прогонової будови та опор із заміною опорних частин на стоянах, влаштовання нового дорожнього одягу. Для підвищення безпеки дорожнього руху буде встановлено бар’єрне огородження, нові дорожні знаки, зовнішнє освітлення а також нанесено сучасну горизонтальну розмітку.

Об’єкт фінансується за рахунок держбюджету за програмою 3111020 «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення». Роботи виконує підрядна організація ПрАТ Броварське шляхово-будівельне управління №50.