Главная > Все новости > Анонсы > Учні НВК «Ерудит» почали харчуватись по-новому

Учні НВК «Ерудит» почали харчуватись по-новому

Відучора в навчально-виховному комплексі «Ерудит», що на вул. Т.Яблонської, 12, стартував проект нового харчування «Дабл-меню», завдяки якому діти можуть на власний смак обрати страву з двох запропонованих. Виконувач обов’язків начальника Управління освіти району Аліна Рогова перевірила новий підхід до дитячого харчування у шкільній їдальні та дізналась реакцію самих учнів на нововведення.

Дітям в меню запропонували на вибір кашу гречану, макарони, сосиски, биточки рублені з м’яса, салат з капусти, яблука, апельсини, напої тощо. Уподобані страви діти cмакували з апетитом, залишаючи після прийому їжі пусті тарілки.

Під час огляду Аліна Рогова підкреслила, що за таким форматом у районі працює вже вісім навчальних закладів: школи №7, 64, 69, 173, 310, ліцей ім. Г. Ващенка №144, гімназія біотехнологій №177 та НВК «Ерудит». Однак реформа системи харчування триває – найближчим часом цей список поповниться також школами №71, 74, 149, 166 та 221.

Для батьків та школярів в їдальні щодня будуть розміщувати інформаційний стенд з переліком страв, які були продегустовані та затверджені шеф-кухарем школи. Нагадаємо, у навчальних закладах столиці для 1-4 класів та дітей пільгових категорій гарячі сніданки безкоштовні.

Джерело: http://www.solor.gov.ua/info/0/14769