Главная > Все новости > Анонсы > У жовтні в Солом’янському районі пройде безкоштовний освітній проект локальна «Школа успіху»

У жовтні в Солом’янському районі пройде безкоштовний освітній проект локальна «Школа успіху»

З 26 по 29 жовтня у Солом’янському районі відбудеться безкоштовний освітній проект локальна «Школа успіху», за підтримки благодійного фонду Klitschko Foundation та Солом’янської райдержадміністрації.

Локальна «Школа успіху» – це безкоштовний освітній проект для підлітків 13-17 років, який допомагає їм ознайомитися з прикладами роботи бізнесу, соціальних та комерційних проектів, щоб зробити свідомий вибір майбутньої професії. Проект покликаний розвивати актуальні для нової генерації навички, серед яких креативне мислення, лідерство, продуктивність, підприємницькі здібності, інформаційна грамотність тощо.

Організовує проект Лазар Іван, учень 10-А класу та президент СШ №43 «Грааль» м. Києва, який у липні цього року брав участь у всеукраїнському 10-денному освітньому проекті «Школа успіху» для соціально-активних підлітків. Сьогодні Іван готовий ділитися отриманим досвідом та знаннями з однолітками Києва.

Протягом 4 днів, співпрацюючи з менторами,  учасники будуть навчатися працювати у команді, розробляти власні проекти та дізнаються, як  презентувати свої ідеї. Учасники обговорять актуальні теми, прослухають цікаві лекції від відомих та креативних спікерів. Візьмуть участь у майстер-класах та відвідають цікаву екскурсію. Підлітків чекають приємні подарунки, а після закінчення кожен отримає сертифікат учасника проекту від Klitschko Foundation.

Місце та час проведення:

26 – 28 жовтня: НВК (вул. Генерала Геннадія Воробйова, 15А)

з 10:30 до 17:00

29 жовтня: Солом’янська РДА м. Києва

з 11:00 до 15:00

Для участі необхідно до 20 жовтня зареєструватися

на сторінках проекту у соціальних мережах:

https://www.instagram.com/school_of_success_kyiv_2019/
https://www.facebook.com/Schoolofsuccesskyiv/

Контакти організатора:

Лазар Іван

тел.: +380 95 355 8784

e-mail: schoolofsuccesskyiv@gmail.com

Instagram: https://www.instagram.com/vanchik_lazar1/

Facebook: https://www.facebook.com/ivan.r.lazar

Джерело

One thought on “У жовтні в Солом’янському районі пройде безкоштовний освітній проект локальна «Школа успіху»

Comments are closed.