Главная > Все новости > У столиці ялинки використовують для нових посадок дерев

У столиці ялинки використовують для нових посадок дерев

Киянам нагадали, що у столиці працюють 15 пунктів прийому новорічних ялинок. Так у Дніпровському районі, наприклад,
лише 2 січня привезли велику кількість новорічних красунь,  де дерева переробили на корисні для зеленого господарства речі.  Тож не забудьте: ваше новорічне дерево буде дуже корисним. Не викидайте, а приносьте до пунктів, які є у кожному районі (Дніпровський — пр-т Визволителів, 6).

Що відбувається з новорічною красунею після того, як Ви її приносите до пунктів прийому ялинок?

-Після того, як новорічне дерево попало до нашого пункту, працівники зеленбуду району приступають до робіт з перетворення використаних ялинок для корисних цілей у роботі по догляду за зеленими зонами міста., — повідомили у КП УЗН Дніпровського району.  — Перш за все ялинка потрапляє до подрібнювача, завдяки якому й відбувається утилізація дерев – перероблюється на щепу.

В подальшому дану щепу ми використовуємо для мульчування пристовбурових лунок у нововисаджених дерев та кущів. Це надає змогу воді та поживним речовинам утриматися в грунті, виконується функція збереження вологи у зелених насаджень. Окрім того, частково таку щепу використовуємо для квітників та підсолення грунтів перед посадкою хвойних насаджень. Вже через рік дана мульча забирається з лунок до компостних ям, де на неї чекає нове «життя» — створюємо грунт, який в подальшому використовуємо для посадок дерев, кущів та квітів. Такий грунт є багатим на поживні речовини і досить добрий для приживлення висадженого садивного матеріалу.

Таким чином Ви можете зробити свій внесок в зелене майбутнє нашого міста. Не викидайте на смітники своїх красунь – принесіть їх до нас, а ми продовжимо перетворення їх у цінність для зеленого господарства.

Нагадуємо, що 15 пунктів прийому ялинок працює у місті Києві.