Главная > Все новости > У Солом’янському районі вшанували ветеранів-інтернаціоналістів

У Солом’янському районі вшанували ветеранів-інтернаціоналістів

У Солом’янському районі відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ту річницю виведення військ з Республіки Афганістан.

З вітальним словом до ветеранів-інтернаціоналістів, а також бійців, які повернулись з АТО, звернулись керівник апарату Солом’янської районної держадміністрації Олександр Король,голова правління Київської міської спілки ветеранів Афганістану Микола Гончаренко та депутати Київської ради.

За мужність і самовідданість учасників заходу нагородили почесними грамотами. Також трьом сім’ям загиблих воїнів в Афганістані, членам Спілки ветеранів Афганістану Солом’янського району вручили грошову допомогу.

Творчим дарунком стали виступи вихованців Центру дитячої та юнацької творчості. Для ветеранів-інтернаціоналістів виступив також учасник бойових дій в Афганістані, бард-виконавець авторської пісні Леоніда Мухіна, подарувавши глядачам авторську пісню. 

Довідка:

Афганська війна тривала з 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року, тобто 3340 днів. Розпочате у травні 1988 року виведення військ з Афганістану закінчилося 15 лютого 1989 року.

Незалежна Україна 15 лютого офіційно вшановує День пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та День виводу військ з Афганістану.

У бойових діях в Афганістані брали участь 165 000 українців, з яких загинуло 3500 воїнів, 9000 отримали поранення.

У Солом’янському районі проживає понад 700 воїнів-інтернаціоналістів, які брали участь у бойових діях на території інших держав, зокрема, Афганістані, Чехословакії, Кубі, Ефіопії, Єгипеті, В’єтнамі, Алжирі,  Югославії, Угорщині.


http://www.solor.gov.ua