Главная > Все новости > Активисты района > У Солом’янському районі вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

У Солом’янському районі вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

До 33-х роковин Чорнобильської катастрофи Солом’янський район вшанував ліквідаторів аварії покладанням квітів до пам’ятної дошки у сквері на розі вулиць Преображенської та Андрія Головка.

Разом з заступником голови Солом’янської райдержадміністрації Оленою Горпинченко вшанували загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання представники районної ГО “Спілка інвалідів Чорнобиля та членів сімей померлих” і ліквідатори аварії на ЧАЕС – мешканці Солом’янки.

“Чорнобиль – це біль і страх, безсилля і подвиг. Навіть через третину століття ця трагедія чорною гіркотою осідає у серцях кожного з нас. Я вдячна нашим рятівникам, які мужньо приборкали ядерну стихію і захистили українців та й увесь світ від смертельної небезпеки”, – заявила Олена Горпинченко, нагородивши 15 ліквідаторів аварії на ЧАЕС грамотами голови Солом`янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Також на знак вшанування пам’яті учасників ліквідації наслідків аварії у затишному сквері, неподалік пам’ятної дошки, спільними зусиллями висадили алею з молодих кущів кизильника та ялівця.