Главная > Все новости > У Солом’янському районі успішно триває наймасовіша благодійна акція

У Солом’янському районі успішно триває наймасовіша благодійна акція

У будівлі Солом’янської адміністрації в рамках благодійної акції відкрито пункт прийому речей для людей, які опинилися у складних життєвих обставинах. За словами виконувача обов’язків голови РДА Володимира Бялковського, такі заходи не тільки «одягають» нужденних, але й підвищують соціальну активність жителів.

«Протягом зимового періоду 2018-2019 років до банку одягу і пунктів обігріву у районі звернулось 188 осіб, які опинились у скрутній життєвій ситуації. І наш обов’язок – докладати всі зусилля для їх соціального захисту. Найменше ж, що може зробити кожний з нас, – допомогти їм з теплим одягом, який взимку особливо необхідний. Давайте це пам’ятати і будемо соціально відповідальними громадянами своєї країни», – заявив Володимир Бялковський, подякувавши районній організації Товариства Червоного Хреста за підтримку ініціативи.  

Приєднались до благодійної акції також заступник голови Олена Горпинченко, працівники райадміністрації та відвідувачі РДА. Водночас показали приклад й студенти Інституту соціальної роботи і управління НПУ ім. М.П.Драгоманова.

Вчора завдяки силі інтернету і людям з добрим серцем в рамках благодійної акції зі збору речей для нужденних вдалось протягом дня зібрати понад 100 пакетів теплого одягу, взуття, ременів та навіть постільної білизни!

За підрахунками волонтерів районної організації Товариства Червоного Хреста, до акції долучилось 56 небайдужих киян, серед них і представники шкіл, підприємств, волонтери та працівники РДА. 

Дарували речі не тільки жителі Солом’янського району, але й Святошинського та Деснянського районів. Приїжджали також із села Софіївська Борщагівка, що поруч з Києвом. Як і прохалось, найбільше принесли теплих речей для дорослих, що вкрай необхідно з настанням холодів. Трохи менше взуття, дитячого одягу та постільної білизни.

У районній організації “Товариство Червоного Хреста”, яка підтримала ініціативу виконувача обов’язків голови РДА, розповіли, що це наймасовіша акція зі збору речей на території Солом’янки упродовж останніх років. Під час зустрічі Володимир Бялковський наголосив, що такі акції будуть проводитись й надалі. 

Вже незабаром зібрані сьогодні речі будуть передані нужденним та людям, які опинились у складних життєвих обставинах. 

Дякуємо кожному, хто підтримав ініціативу Солом’янської РДА та нагадуємо – в районі продовжують діяти «банки одягу» на б-рі Вацлава Гавела, 83-А та на вул. Волинська, 2. 

Спільними зусиллями зробимо район кращим і світ навколо себе!

Джерело