Главная > Все новости > Активисты района > У Солом’янському районі пройшов щорічний легкоатлетичний пробіг

У Солом’янському районі пройшов щорічний легкоатлетичний пробіг

Відділом молоді та спорту Солом’янської райдержадміністрації спільно з громадською організацією «Асоціація бігунів України» 21 вересня 2019 року традиційно з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України був проведений Солом’янський легкоатлетичний пробіг у парку «Відрадний».

У заході брали  участь близько 200 осіб, серед яких діти, студентська молодь, ветерани спорту,  мешканці   м. Києва та інших міст України. Учасники змагалися на двох дистанціях: 1 км та 10 км.

Головний суддя спортивного заходу Ігор Самойленко, президент ГО «Асоціація бігунів України», кандидат у майстри спорту  з легкої атлетики.

У пробігу взяла участь наймолодша учасниця – 8-ми річна Богайчук Стефанія  та 86-ти річний легкоатлет Марат Вишневий. 

У програмі пробігу організовано особисту першість серед юнаків та дівчат вищих навчальних закладів Солом’янського району в забігу на 1 км:

серед закладів вищої освіти ІІІ – ІV рівня акредитації серед юнаків вибороли:

І місце – Воблий Гліб, студент НАВС;

ІІ місце – Мурашко Владислав, студент КНУБА;

ІІІ місце – Архипов Андрій, студент НАУ;

серед дівчат призові місця посіли студентки НАВС —  Мазуренко Марія, Заінчковська Юлія та Патроник Марія.  

Серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації найкращими виявились юнаки:

І місце – Бабич Ярослав, студент Київського коледжу  будівництва, архітектури  та дизайну;

ІІ  місце – Кияшко Дмитро, студент Київського електромеханічного коледжу;

ІІІ місце – Егоров Даніїл, студент Фінансово-правового коледжу;

серед дівчат І місце посіла Перепелиця Ольга, студентка Київського електромеханічного коледжу;

ІІ місце – Мошковська Аліса, студентка Фінансово-правового коледжу;

ІІІ місце – Карюк Анастасія, студентка Київського коледжу  будівництва, архітектури  та дизайну.

Переможцями пробігу в абсолютному заліку на  дистанції 1 км серед чоловіків  став Парасків Микола (м. Вінниця) з результатом 2:46 та серед жінок Оленєва Леніна (м. Київ) з результатом – 3:59.

На дистанції 10 км першість серед чоловіків виборов Сидоров Ілля (м. Вінниця) з результатом —  34:58 , а серед жінок – Мазуренко Марія (м. Київ) з результатом 37:49.

Переможці змагань отримали кубки, медалі та дипломи Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *