Главная > Все новости > У Солом’янському районі чистять зливоприймачі

У Солом’янському районі чистять зливоприймачі

В усіх районах міста очищують зливостоки, готуючись до осінньої негоди. Як тривають роботи у Солом’янському районі показав директор КП «Київблагоустрій» Павло Бірюк.

– Напередодні осінніх дощів хочу нагадати про вкрай актуальну для столиці проблему, а саме – про стан дорожніх зливоприймачів та про своєчасний догляд за ними. Ось – типовий приклад з перехрестя вулиць Суздальської та Танкістів. Під час літнього дощу забитий брудом зливоприймач перетворив цю ділянку дороги на таке собі «торф’яне» болото. На сонці воно підсохло та, як кажуть, «окаменіло». У жовтні без стоку тут точно буде річка,  зазначив Павло Бірюк.

Він підкреслив, що попри завантаженість на проспекті Космонавта Комарова (там прокладають комунікації та асфальтують), це ШЕУ відреагувало на інспекторський припис, виділило бригаду робочих, що потрошку чистить зливоприймачі.

– Проблема є поширеною. І тому напередодні дощів закликаю дорожніх балансоутримувачів невідкладно перевірити зливоприймачі. А інспектори КП «Київблагоустрій» допоможуть їх виявити, – повідомляє Бірюк.

Як повідомляють дорожники, роботи з очищення зливоприймальної системи ведуться постійно, адже крім сміття у каналізацію потрапляє листя з дерев, тож навіть ті зливостоки, які прибирали кілька тижнів тому, знову потребують очищення.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *