Главная > Все новости > Активисты района > У Солом’янському парку почав валитися недобудований фонтан

У Солом’янському парку почав валитися недобудований фонтан

У Солом’янському ландшафтному парку почав руйнуватися фонтан, який в рамках першої черги реконструкції встановили два місяці тому. Активна фаза ремонту в парку тривала в 2020 році.

Фото публікують користувачі Facebook.

Проект реконструкції парку готували з 2016 року, а затвердили тільки в лютому 2019. За підрахунками 2018 року, необхідні роботи оцінювали в 163,86 мільйона гривень. У бюджеті на 2020 рік було передбачено 40000000 гривень.

В кінці березня 2021 «Кіівміськрозвіток» оголосив тендер на продовження робіт по реконструкції на 13000000 гривень. Серед робіт – підключення фонтану, влаштування покриття доріжок і майданчиків і озеленення. Тендер виграла компанія «Мостицький 2», яка запропонувала 10700000, проте тендер скасували.

Замовник реконструкції – комунальне підприємство «Кіівміськрозвіток», – розповів каналу «Київ», що причиною скасування є виявлення порушень законодавства в сфері держзакупівель. Зараз проводиться перевірка на якість виконання робіт.

Якщо перевірка виявить порушення, то компанія, яка проводила всі благоустрій парку, повинна буде виправити помилки за свій рахунок. Після цього планується проведення нового тендера і вже новий підрядник продовжить ті роботи по реконструкції, які залишилися.