Главная > Все новости > Активисты района > У парку “Відрадний” провели весняну толоку

У парку “Відрадний” провели весняну толоку

Минулого тижня з Ландшафтного парку стартувала масштабна весняна толока в Солом’янському районі. Тоді на прибирання, попри несприятливу погоду, завітало більше 650 солом’янців. Сьогодні ж місцеві жителі спільно з працівниками райадміністрації, КП з утримання зелених насаджень, освітянською громадою та представниками Громадської ради при РДА наводили лад у парку “Відрадний”.

“Відрадний парк є місцем відпочинку для багатьох жителів району. А після капітального ремонту, завдяки якому тут з’явився зелений лабіринт, велодоріжка, поле для міні-футболу та багато іншого, солом’янці полюбили парк ще дужче. І я вдячний людям, які сьогодні прийшли на толоку, щоб напередодні весняного пробудження та розквіту, зробити зелену зону чистою і доглянутою. Звісно, толока не скасовує щоденну роботу комунальників, але такі зібрання роблять кращими і парки, і нас”, – зауважив голова району Ігор Довбань.Цього разу весняна толока зібрала майже 400 небайдужих мешканців району, які прибрали всю територію зеленої зони. Зазначимо, що до прибирання у “Відрадному” також долучились студенти Національного авіаційного університету і перший проректор НАУ Валерій Козловський.  

Крім того, на толоку завітала в.о. генерального директора КО “Київзеленбуд” Наталія Бєлоусова, яка розповіла мешканцям деталі благоустрою місцевого озера та прилеглої до нього території.

“Наразі ми займаємось формуванням бюджету на цей об’єкт – розчистку озера. Зі свого боку виконаємо усі зобов’язання”, – заявила Наталія Бєлоусова, додавши, що договір з генпідрядною організацією укладений, а тому відповідні роботи обов’язково будуть завершені.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *