Главная > Все новости > Анонсы > Парк «Супутник» чекає на поля для мініфутболу

Парк «Супутник» чекає на поля для мініфутболу

На території парку «Супутник» у Солом’янському районі коштом інвестора облаштують спортивні майданчики – поля для мініфутболу. Залучення інвестора відбуватиметься шляхом проведення відкритого інвестиційного конкурсу.

Територія облаштування має орієнтовну площу 0,25 га. Згідно з передпроєктними пропозиціями, площа спортивних майданчиків становитиме 1 848 кв. м. Як зазначається в розпорядженні КМДА № 236, інвестор має не пізніше, ніж через 9 місяців із моменту підписання інвестдоговору завершити роботи з облаштування об’єкту.

Остаточні техніко-економічні показники, детальна інформація та вартість інвестиційного проекту визначатимуться на підставі розробленої та затвердженої в установленому порядку проєктної документації.

Реалізація інвестиційного проєкту здійснюватиметься без завдання шкоди природним об’єктам, розташованим на території парку «Супутник». Замовник робіт – КП УЗН Солом’янського району. На комунальне підприємство «Київське інвестиційне агентство» покладені передінвестиційні роботи.

Джерело

One thought on “Парк «Супутник» чекає на поля для мініфутболу

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *