Главная > Все новости > Анонсы > У мікрорайоні Жуляни капітально відремонтують стару амбулаторію

У мікрорайоні Жуляни капітально відремонтують стару амбулаторію

Вже незабаром жителі мікрорайону Жуляни відвідуватимуть оновлену амбулаторію загальної практики – сімейної медицини № 10, що знаходиться на вул. Отця Жураковського, 10. Що вже зроблено в рамках капітального ремонту і чи якісно працює генпідрядник інспектувала заступник голови Солом’янської райдержадміністрації Олена Горпинченко.

Разом з керівництвом району перевіряли хід виконання робіт начальник відділу охорони здоров’я РДА, директор КНП «ЦПМСД №2» і представники ОСН «Жуляни». 

За словами генпідрядника ТОВ «БК Будцентр», у будівлі вже завершили ремонт покрівлі і замінили старі вікна на сучасні металопластикові, а також зробили фінішну оборбку стін за допомогою https://www.master-sten.com.ua. Досвід машинної штукатурки стін був запозичений в Європі, і ця практика впевнено стверджується на вітчизняних будівельних об’єктах. Все починалося з того, що якість цементного розчину довелося поліпшити сухими сумішами, але розчин все одно довелося б заважати вручну, і тоді творча думка зробила ще один крок вперед. Розробники винайшли модернізовану конструкцію, яка дозволяє автоматично замішувати розчин, після чого фахівець за допомогою машинної установки завдає його на поверхню стіни.

Для обслуговування механічного агрегату необхідно кілька людей, так наприклад, тут можуть працювати дві людини, один з них дає штукатурку, а інший її розрівнює вручну за допомогою великого шпателя. Розчин за допомогою розпилювача надійно пристає до стіни, при цьому значно підвищується якість роботи. Даний процес прискорює заміс будівельних сумішей і покращує проведення оздоблювальних робіт. Такий підхід економить час і знижує трудовитрати, оброблені стіни за допомогою машинної штукатурки повністю готові до наступного етапу оздоблювальних робіт.

Днями розпочали ремонт усіх приміщень з заміною дверних полотен. Крім того, в медичному закладі передбачено заміну газового обладнання з прочищенням трубопроводів і заміну електропроводки.

“У жовтні всі роботи будуть завершені. Тому незабаром солом’янці, зокрема, мешканці мікрорайону Жуляни будуть отримувати медичні послуги вже в оновленій амбулаторії”, – підкреслила заступник голови. 

Водночас Олена Горпинченко обговорила з підрядником важливість першочергового проведення ремонту приміщень лівої сторони будівлі. Це дозволить якнайскоріше організувати в амбулаторії прийом сімейного лікаря для надання допомоги мешканцям.

У жовтні завершать капітальний ремонт амбулаторії загальної практики №10 у м-ні Жуляни
У жовтні завершать капітальний ремонт амбулаторії загальної практики №10 у м-ні Жуляни

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *