Главная > Все новости > Анонсы > У Києві з’являться вулиці Аміни Окуєвої та Джохара Дудаєва

У Києві з’являться вулиці Аміни Окуєвої та Джохара Дудаєва

Комісія з найменувань при Київській міськдержадміністрації підтримала рішення про перейменування вулиці Проектної у Шевченківському районі столиці на честь Аміни Окуєвої та вулиці Іскрівської в Солом’янському районі – на вулицю Джохара Дудаєва. Про це повідомив муфтій Духовного управління мусульман України “Умма” Саїд Ісмагілов на своїй сторінці у Facebook.

Наступні кроки – це комісія із самоврядування та комісія з питань культури перед винесенням на остаточне голосування на пленарному засіданні КМДА.

“Маємо надію, що всі комісії та депутати Київради підтримають бажання громадськості, та в Києві з’являться вулиці Аміни Окуєвої і Джохара Дудаєва”, – додав Ісмагілов.

Аміна Окуєва – ветеран АТО, яка загинула 30 жовтня 2017 року під Києвом, її автомобіль розстріляли. Жінку було вбито, а її чоловік дістав поранення в ногу. За фактом убивства Окуєвої було відкрито кримінальне провадження за ст. 115 КК (“Умисне вбивство”). Повідомлялося, що Аміну Окуєву поховали в Дніпрі за мусульманськими звичаями.

Джохар Дудаєв – чеченський військовий та політичний діяч, перший президент Чеченської Республіки Ічкерія, яка в 1990-х роках боролася за незалежність від Росії. Був убитий ракетою, випущеною з російського літака Су-25 у 1996 р.

ua.112.ua/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *