Главная > Все новости > Анонсы > У Києві вже скоро відключатимуть від електрики будинки-боржники. Які саме?

У Києві вже скоро відключатимуть від електрики будинки-боржники. Які саме?

Певна частина будинків у столиці, відповідно до норм Закону України «Про ринок електричної енергії», на сьогодні отримують електроенергію від «постачальника останньої надії» – компанії «Укрінтеренерго», що за договором може постачати послугу лише на обмежений період часу. При цьому юридичні особи-споживачі мають забезпечити 100%-й розрахунок за отримані послуги з електропостачання.

У кінці березня термін угоди з «постачальником останньої надії» спливає, – сказав на брифінгу заступник голови КМДА Петро Пантелєєв. –  Кілька будинків ще й мають заборгованість, що не дасть змогу їм обрати іншу компанію-постачальника та спричинить відключення послуги. 
Серед них будинки за адресами:
– вул. Шумського, 3-Г, 10-Б;
– Харківське шосе, 19, 19-А, 19-Б;
– Чоколівський бульвар, 42-А;
– вул. Закревського, 101,

  – вул. Голего, 7-В. 


Місто готове надати необхідну допомогу для врегулювання ситуації. Однак активи цих будинків мають забезпечити ефективну комунікацію з людьми та донести об’єктивну інформацію.

За законом, якщо за 90 діб клієнт не обрав собі постачальника електроенергії та не уклав із ним договір на ринкових умовах, «постачальник останньої надії» вимагатиме припинити постачання електрики, – зазначив комерційний директор компанії ДТЕК Київські електромережі Олександр Бемм. – Ми, як компанія-оператор, зобов’язаний виконати вимогу. Питання боргів клієнт також має вирішувати з постачальником.

vechirniykiev.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *