Главная > Все новости > У Києві вимагають реконструювати парк «Совська балка»

У Києві вимагають реконструювати парк «Совська балка»

28 липня на сесії Київради було прийнято рішення про створення ландшафтного заказника місцевого значення «Совська балка» площею 37,23 га (включаючи акваторію 4,1 га) між вулицями Колоскова та Петра Радченка у Солом’янському районі міста Києва.

Статус заказника сприяє забезпеченню охорони всього природного комплексу, що знаходиться у територіальних межах, включаючи флору, фауну, рельєф та гідрологічні об’єкти.
«Відсутність належної інфраструктури для дозвілля, освітлення та постійне засмічення – це основні проблеми парку. Петиція передбачає їх вирішення, а також проведення комплексної реконструкції» – зазначає автор петиції та керівник ГО «Громадська ініціатива Києва» Павло Бірюк.

«Серед відвідувачів парку є запит на бігові та велосипеді доріжки, очистку водойм та нові зелені насадження. Маємо надію, що спільно з громадою та владою ми зможемо реалізувати проект і парк Совська балка стане однією з найкращих локацій району» – додав автор.

One thought on “У Києві вимагають реконструювати парк «Совська балка»

  1. Наконец то, дождались. Говорили перевезут туда инсталяции, те что были на победе. Я видел их мне понравились. Переезд будет супер.

Comments are closed.