Главная > Все новости > Активисты района > У Києві планують реконструювати Солом’янський ландашафтний парк

У Києві планують реконструювати Солом’янський ландашафтний парк

Проект обговорення масштабної реконструкції Солом’янського ландшафтного парку виходить на фінішну пряму, про що свідчать результати недавнього соціологічного опитування, за який відповідав Михайло Єфремов. Серйозність намірів підтверджує і сума проекту технічної документації – майже 4 млн грн.

У планах реконструкції передбачено безліч об’єктів, як безкоштовних, так і на комерційній основі, це велодоріжки, зони для пікніків, всілякі дитячі майданчики, пункт прокату велосипедів, кінотеатр і багато іншого, про що в цю суботу говорили в стінах Солом’янської районної державної адміністрації.

Але деякі мешканці Солом’янського району висловлюють побоювання можливої ​​реконструкції парку.

«Минуло кілька зборів в парку, створена ініціативна група. Почалося пряме спілкування з замовником ( «Київським центром розвитку міського середовища») і департаментом архітектури міста. Коли стало зрозуміло, що такий варіант реконструкції громада не прийме, забудовники запропонували провести соцопитування, щоб дізнатися думку місцевих жителів з цього приводу. Однак це соцопитування пройшло непрозоро, його результат нічим не захищений. Опитування повинно виключити будь-який вплив зацікавлених осіб. Тому що тут йдеться мова про інвесторів, грошах, піарі місцевих депутатів », – заявила активістка ініціативної групи Василина Воловчик.

«У Києві взагалі немає практики опитувань місцевого населення. Такі дослідження повинні максимально захищати від маніпуляцій і вкидань. Це повинна бути адресна вибірка, щоб кожна людина не сумнівалась, що його анкета буде врахована незміненою. А в разі Солом’янського парку такої гарантії немає. Висновок тільки один: подібна схема соцопитування не повинна ніде повторитися. Це готова схема прикриття для планів по забудові. Сподіваюся, в нашому випадку такого не станеться, і ми зможемо відстояти Солом’янський парк », – підсумувала активістка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *