Главная > Все новости > Анонсы > У Києві підготували 20 пунктів для проведення додаткової сесії ЗНО

У Києві підготували 20 пунктів для проведення додаткової сесії ЗНО

У столиці для проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) вже підготовлено 20 пунктів тестування. Воно розпочнеться 24 липня тестуванням із фізики. Учасники ЗНО, які не змогли взяти участь в основній сесії з об’єктивних причин, можуть зареєструватися на додаткову.

У пунктах тестування дотримано всі необхідні протиепідемічні вимоги, рекомендовані Головним державним санітарним лікарем України.

«У зв’язку із епідемічною ситуацією в місті в основній сесії ЗНО з 11 предметів взяли участь від 72% (біологія) до 89% (англійська мова) зареєстрованих випускників. Те, що ми надали можливість батькам та їхнім дітям самостійно вирішувати, чи необхідно їм здавати тестування, значно скоротило ризики поширення захворювання у Києві. І, зазначу, що всі учасники ЗНО відповідально поставилися до протиепідемічних заходів, і тестування пройшло без порушень», – сказав в.о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

В основній сесії ЗНО, яка закінчилася 17 липня, взяли участь 26,1 тисячі осіб. Результати будуть оголошені не пізніше 29 липня.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *