Главная > Все новости > Анонсы > У Києві на цей опалювальний сезон тарифи лишаться незмінними

У Києві на цей опалювальний сезон тарифи лишаться незмінними

Протягом поточного опалювального сезону кияни розраховуватимуться за опалення та гарячу воду за звичними тарифами. Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» не підвищуватиме зазначені тарифи. Крім того, міська влада розширюватиме програми енергоефективності для житлових будинків, що дозволять зменшити вартість цих послуг. Про це під час прес-брифінгу повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Наша мета – стримувати вартість за допомогою підвищення енергоефективності, як на рівні окремих житлових будинків, так і на рівні всього теплоенергетичного комплексу міста. Наприклад, лише шляхом організаційних заходів ми за півроку зменшили тепловтрати на мережах на 2%. Безперечно, це показник значно зросте після завершення ремонтної кампанії. Адже з травня ми вже замінили 100 км мереж. У роботі ще 30 км. Це, безумовно, позитивно позначиться на економіці теплопостачальної компанії «Київтеплоенерго», – сказав Петро Пантелеєв.

Паралельно міська влада розвиває програми співфінансування заходів енергоефективності в житлових будинках.

 «Лише за останні роки в Києві мешканці в рамках програми для ЖБК та ОСББ «70/30%» інвестували близько 200 млн грн у ремонт житла, а місто з бюджету – 422 млн грн. Людям вкладені кошти повернулися у вигляді економії та комфорту в оселях», – сказав Петро Пантелеєв.

Нагадаємо, що до 15 листопада у столиці розпочався прийом заявок на конкурс «70/30%». Протягом місяця щовівторка з 10:00 до 13:00 та щочетверга з 14:00 до 17:00 можна подати свої заявки до Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА (вул. В. Житомирська, 15-А).