Главная > Все новости > Анонсы > У Києві хочуть розширити чотири парки й створити буферні зелені зони

У Києві хочуть розширити чотири парки й створити буферні зелені зони

Проектом нового Генерального плану міста Києва передбачено розширення територій національного природного парку «Голосіївський» на 1,7 тис. гектарів – до 12 ,7 тис. гектарів у межах міста. Про це повідомив начальник комунальної організації «Інститут Генерального плану міста Києва» Сергій Броневицький.

Також, за новим Генпланом, у Києві намічено збільшити загальну площу озеленених територій загального користування майже на 2,3 тис. гектарів – із 5,3 до 7,6 тис. гектарів. Будуть створені буферні парки площею майже 1,6 тис. гектарів, розширені

  • Голосіївський парк культури та відпочинку ім. М. Рильського,
  • парк «Партизанська слава»,
  • парки «Оболонь»
  • «Перемога».

У місті з’являться нові  районні парки відпочинку та спортивні парки.

Розробники проекту Генплану заклали до нього також рішення про створення 11 територій та об’єктів природно-заповідного фонду на зарезервованих територіях. Їх загальна площа сягатиме майже 1,1 тис. гектарів. Передбачено коригування проекту створення та уточнення меж регіонального ландшафтного парку «Дніпровські острови», збереження Біличанського лісу та інших об’єктів.

-Забезпеченість населення зеленими насадженнями загального користування зросте із 18 до більш ніж 23 квадратних метрів на одну особу на перспективу, – повідомив Сергій Броневицький.