Главная > Все новости > Активисты района > Цього літа оздоровились в дитячих закладах України понад 300 дітей пільгових категорій Солом’янського району

Цього літа оздоровились в дитячих закладах України понад 300 дітей пільгових категорій Солом’янського району

Влітку 2019 року відповідно до квоти виділених Департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) путівок відділ молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації направив на оздоровлення та відпочинок 306 дітей віком від 7 до 17 років пільгових категорій Солом’янського району м. Києва (відпочинок дітей здійснювали табори Київської, Івано-Франківської, Львівської, Запорізької, Закарпатської та Одеської областей). 

Відповідно до законів України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про охорону дитинства»,  міської комплексної цільової програми «Молодь та спорт столиці» на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 464/6515, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 29 травня 2019 року № 974 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей міста Києва у 2019 році» можливість відпочити за кошти міського бюджету отримали: 

– діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування – 27 осіб;

– діти з багатодітних сімей – 191 особа;

– діти, які перебувають на диспансерному обліку – 20 осіб;

– обдаровані та талановиті діти – 3 особи;

– діти осіб визначених учасниками бойових дій – 45 осіб;

– діти загиблих учасників АТО, УБД – 1 особа;

– діти з малозабезпечених сімей – 9 осіб;

– діти з інвалідністю, здатні до самообслуговування – 4 особи;

– діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи – 6 осіб. 

Відповідно до пункту 1.10 Порядку організації оздоровлення та відпочинку дітей міста Києва затвердженого наказом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 01.06.2018 №510  діти не можуть бути направлені на оздоровлення та відпочинок за пільговою путівкою більше одного разу на рік за винятком дитячих таборів відпочинку з денним перебуванням дітей на базі навчальних закладів міста. 

Також, діти пільгових категорій, які не були охопленні оздоровленням та відпочинком влітку матимуть можливість  відпочити у осінньо-зимовий період 2019 року. 

За більш детальною інформацією щодо переліку необхідних документів  для оформлення пільгових путівок на оздоровлення та відпочинок дітей батькам та особам, що їх заміщують, необхідно звернутися до відділу молоді та  спорту (просп. Повітрофлотський, 41, кімн. 268, тел.: (044) 207-09-10).

Дякуємо усім, хто довірив нам своїх дітей та скористався можливістю їх оздоровити. Чекаємо у наступному році.

One thought on “Цього літа оздоровились в дитячих закладах України понад 300 дітей пільгових категорій Солом’янського району

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *