Главная > Все новости > Анонсы > Столиця посилюватиме функцію відеонагляду за школами

Столиця посилюватиме функцію відеонагляду за школами

Як повідомив депутат Київради Олександр Гончаров, днями на постійній депутатській комісії з питань освіти, науки, молоді та спорту було розглянуто питання щодо фізичної охорони та відеоспостереження у навчальних закладах столиці.

Враховуючи потреби, міськбюджет збільшив асигнування на охорону та встановлення відеокамер у дитячих навчальних закладах.

Департамент освіти КМДА зібрав актуальну інформацію: у 986 закладах освіти Києва встановлено 2577 відеокамер та 905 локальних робочих місць (відео-реєстратор та монітор), які дозволяють контролювати периметр закладів освіти, швидко реагувати та отримувати доступ до відеоданих.

Як інформує Олександр Гончаров, зраз йде передача камер відеоспостереження, що вже встановлені у закладах освіти, на баланс КП «Інформатика» для обслуговування та подальшої розбудови системи.

Депутат зазначив, що було вирішено  дати доручення Департаменту освіти:
– сформувати перелік закладів освіти, де буде збільшено кількість камер, що дозволить забезпечувати нагляд по всьому периметру території школи та у загальних коридорах.
– зробити перелік закладів освіти, які першочергово потребують охорони (тобто, тих закладів, у яких зараз немає охорони зовсім, але є потреба).

-Поступово фізичною охороною будуть забезпечені усі навчальні заклади Києва, а також лікарні та парки, – стверджує Олександр Гончаров.


vechirniykiev.com.ua