Главная > Все новости > Активисты района > Стати найбільшим у Європі: у київський інноваційний парк за три роки вкладуть 245 млн євро

Стати найбільшим у Європі: у київський інноваційний парк за три роки вкладуть 245 млн євро

У київський інноваційний парк UNIT.City до 2021 року планують вкласти інвестицій на загальну суму 245 млн євро. Його площа має збільшитися до 206 тис. кв. м, що дозволить йому стати одним із найбільших у Європі.

Про це «Вечірньому Києву» повідомила прес-служба інноваційного парку.

– До 2021 року загальна сума інвестицій в UNIT.City сягне €245 млн. Інноваційний парк повинен збільшитися до 206 тис. м² і стати одним із найбільших у Європі, – йдеться у повідомленні.

За інформацією парку, новий керівник UNIT.City поставив перед собою амбітну мету — перетворити його на місце, де народжуються всесвітньовідомі технологічні компанії.

– Моя мета — зробити так, щоб у 2025 році, коли буде побудовано 90% UNIT.City, світ цінував Україну вже не за аутсорс, а за високу якість інновацій, стартапів, – пообіцяв виконавчий директор UNIT.City Домінік Піоте.

– Я хочу, щоб світ сприймав нашу екосистему як місце, де ідеї виростають у всесвітньо відомі компанії, де з‘являються мільярдні стартапи-єдинороги. Я хочу, щоб наступна Tesla або iPhone народилися саме тут, в UNIT.City, – сподівається він.

Для цього інноваційний парк планує налагодити партнерство з найкращими університетами світу, проводити міжнародні заходи, розмістити на своїй території 5 венчурних фондів, 8 лабораторій та 10 акселераторів.