Главная > Все новости > Анонсы > Станція “Київ-Пасажирський” очікує на відкриття виставки Ukraine WOW

Станція “Київ-Пасажирський” очікує на відкриття виставки Ukraine WOW

Пролетіти над Батьківщиною-матір’ю, подивитися в телескоп Миколаївської астрономічної обсерваторії, побачити оригінали робіт Малевича та Архипенка, дізнатися, як народжується бурштин і як виглядали перші срібні гривні Київської Русі, — все це можна буде зробити з 14 листопада, коли в Києві відкриється мультимедійна виставка Ukraine WOW.

Тут кожен охочий мандруватиме Україною, не виходячи з залізничного вокзалу. Виставка відкриється у виставкому просторі — колишній будівлі багажного відділення, що не експлуатувалася з 2000-их років.

«Незабутня подорож Україною зі сходу на захід, із півночі на південь, із минулого в майбутнє разом із Укрзалізницею. З нагоди Дня залізничника спільно із партнерами — провідними українськими компаніями — даруємо країні унікальну виставку на Центральному залізничному вокзалі Києва», — написав на своїй сторінці у Facebook голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Ukraine WOW  це сім смислових блоків, що знайомлять глядача з Україною так, ніби він подорожує нею в потязі. Від перших вау-пейзажів до запахів степу та шуму моря. Від стіни з бурштину та інсталяції з блискучого антрациту до побудованого прямо у виставковому просторі тунелю кохання. Від останнього автопортрета Казимира Малевича до скульптур Олександра Архипенка. Від унікальної абетки Георгія Нарбута до мазанки, на стінах якої відтворені роботи Поліни Райко. Від рожевого вагона, у якому звучать сни та мрії, до віртуальної реальності, що дозволяє літати над Батьківщиною-матір’ю, гуляти відновленим Невицьким замком та зсередини побачити «дев’ятку» — найпотужнішу доменну піч у Європі. Окрім того, це ще й можливість озвучити мультфільми про видатних українців та подивитися, як наживо тчуть унікальні українські гобелени.

Географія, промисловість, історія та культура постають і розкриваються перед глядачем.

Виставка відкриється в новому виставкому просторі, який знаходиться біля 14-ої колії та платформи Kyiv Boryspil Express.

Над створенням Ukraine WOW працює агенція Gres Todorchuk. Кураторами проєкту стали Ксенія Малих та Євгеній Стасіневич. Дизайн Ukraine WOW розробила агенція Banda, автори бренду України — Ukraine NOW. Мультимедійні інсталяції готує команда Photinus. Серед численних партнерів Ukraine WOW — Ukrainer, Depositphotos, «Книга-мандрівка. Україна», Expolight, музеї та приватні інституції.

Де: станція Київ-Пасажирський, виставковий простір «Будівля багажного відділення з рампою, корпус В».

Коли: 14 листопада — 29 грудня (понеділок вихідний), 11:00-20:00.

Вартість квитків 50 гривень. Для дітей до 12 років, пенсіонерів, учасників бойових дій — безкоштовно за наявності посвідчення.

Усі кошти від продажу квитків будуть спрямовані на соціальні проекти Укрзалізниці.

Джерело