Главная > Все новости > Солом’янський район здобуває змін на краще

Солом’янський район здобуває змін на краще

На своїй сторінці у Facebook депутат Київської міської ради Андрій Андрєєв продовжує інформувати про те, які роботи з благоустрою тривають у Солом’янському районі столиці.

Зокрема, депутат повідомив, що завершено капітальний ремонт асфальтного покриття на прибудинковій території будинку за адресами: бульв. Вацлава Гавела, 1; вул. Академіка Білецького, 20.

Ще один внутрішньобудинковий проїзд за адресою вул. Борщагівська, 150-152 відремонтовано згідно програми соціально-економічного розвитку міста Києва.

Кріи того, минулого тижня завершено ремонт сходових клітин у 2-му під’їзді будинку за адресою бульв. Вацлава Гавела, 75, який був виконаний за бюджетні кошти по програмі соціально-економічного розвитку міста Києва.

«Якщо у вашому будинку під’їзди знаходяться в жахливому стані і потребують ремонту — звертайтесь до свого місцевого депутата, який може вносити пропозиції до бюджету міста Києва», — наголошує А.Андрєєв.

Також із метою підвищення енергоефективності житлових будинків вже проведено комплекс робіт із заміни вікон за адресами вул. Академіка Каблукова, 13 та вул. Гарматна, 45.

Крім того, наприкінці минулого тижня було проведено нараду з представниками громади, яка відстоювала сквер імені М. Шаповала, що на просп. Повітрофлотському, 11-15, від незаконної забудови та керівництвом КП «По утриманню зелених насаджень Солом’янського району» щодо подальшого облаштування цієї ділянки.
Як результат, розробилено план дій, що враховує побажання та бачення мешканців.

«Впевнений, що в нашому районі з’явиться ще один культовий сквер з пам’ятним знаком усім українським розвідникам!» — написав А.Андрєєв.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *