Главная > Все новости > Анонсы > Солом’янський район оголосив благодійну акцію

Солом’янський район оголосив благодійну акцію

Вже незабаром Україна разом із світом відзначить День волонтера. Свято тих, хто за покликом душі, безкорисливо приходить на допомогу ближньому у скрутний час і змінює країну на краще.

З нагоди такого дня, а також з бажанням підвищити соціальну активність жителів району, Солом’янська адміністрація оголошує благодійну акцію зі збору речей для тих, хто опинився в складних життєвих обставинах і потребує нашої допомоги.

Так, за підтримки районної організації Товариства Червоного Хреста пункт прийому одягу буде працювати 9 грудня у Солом’янській РДА. Просимо всіх небайдужих долучатись до акції та приносити чисті речі, взуття. Будемо особливо вдячні за одяг великих розмірів та теплий одяг, які наразі в дефіциті.

КОЛИ: 9.12.2019, 08:00-19:00;

ДЕ: перший поверх Солом’янської РДА (просп. Повітрофлотський, 41), йдіть до пункту за покликом душі та вказівниками. Телефон «Червоного хреста» для довідки: (093) 766-13-57.

Всі речі будуть передані безпритульним громадянам та людям, які опинились у складних життєвих обставинах. Результати проведеної акції будуть висвітлені для громади.

Водночас нагадаємо, в Солом’янському районі на базі Територіального центру з соціального обслуговування працюють не тільки пункти обігріву, але й «банки одягу». Це б-р Вацлава Гавела, 83-А, вул. Волинська, 2, куди також можна принести чисті речі, та на вул. Суздальська, 4/6.

Давайте ділитись з усіма цим постом, добротою і пам’ятати – великі справи починаються з маленьких вчинків!

Джерело