Главная > Все новости > Солом’янський район готується до снігопаду

Солом’янський район готується до снігопаду

11 грудня голова Солом’янського району Ігор Довбань провів екстрене  засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Солом`янської районної в місті Києві державної адміністрації з питань забезпечення життєдіяльності та функціонування Солом’янського району у зв’язку з можливим погіршенням погодних умов та випаданням великої кількості снігу, яке очікується 12 грудня 2018 року; стану готовності всіх відповідних служб до реагування на можливе погіршення погодних умов.

Засідання відбулося за участі керівного складу Солом’янської райдержадміністрації, членів комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  адміністрації, керівників територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту, представників підприємств, установ та організацій Солом’янського району.

Голова району наголосив на необхідності вжиття невідкладних заходів щодо перевірки готовності спеціальної  техніки і людських ресурсів для забезпечення життєдіяльності населення району, функціонування районного господарства у зв’язку з ускладненням погодних умов; доручив підготувати всі наявні ресурси для боротьби зі снігом.

Ігор Довбань закцентував особливу увагу на необхідності бути готовими до проведення робіт по розчищенню центральних автомагістралей і підходів до шкіл, дитячих садків, освітніх закладів та лікарень, прибиранні території біля зупиночних павільйонів міського електротранспорту.

«Розчищення доріг, стабільна робота транспорту і соціальної сфери – все повинно функціонувати у звичному режимі», – підкреслив Ігор Довбань.

За результатами екстреного засідання головою району були напрацьовані відповідні доручення.

Нагадуємо, що, за оперативною інформацією Українського гідрометеорологічного центру Державної служби України з надзвичайних ситуацій, 12 та 13 грудня 2018 року очікується ускладнення погодних умов на Київщині: 12 грудня – сильний сніг, налипання мокрого снігу, хуртовини, пориви вітру 15-18 м/с; 13 грудня – вночі помірний, вдень невеликий сніг; приріст снігового покрову 13-18 см; на дорогах ожеледиця.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *