Главная > Все новости > Анонсы > Солом’янку прикрасять майже двома мільйонами квітів

Солом’янку прикрасять майже двома мільйонами квітів

Напередодні Міжнародного жіночого дня голова Солом’янської районної держадміністрації Ігор Довбань проінспектував оранжерею місцевого КП УЗН, щоб дізнатись, як спеціалісти готуються до масштабної весняної висадки квітів, та ознайомитись з технологіями їх вирощування.

Насамперед очільник РДА Ігор Довбань разом з директором КП УЗН Солом’янського району Олексієм Лукашем пройшлись територією підприємства, де останній показав життя завжди «зеленого містечка» зсередини та розповів про успіхи КП. Зокрема поділився цьогорічними планами з облагороджування клумб району.

«Щорічно КП УЗН Солом’янського району займає високі позиції серед інших районів з найкращого озеленення і благоустрою територій, про що свідчать перемоги у різноманітних конкурсах серед аналогічних КП міста. Цьогоріч, а саме з середини квітня, плануємо прикрасити парки, сквери та інші зелені зони Солом’янки 1,9 млн різного виду квітів», – розповів директор КП.

Зазначається, що вирощена розсада квіткових культур, серед яких бегонія завжди квітуча, альтернатера,  нарциси чи жоржина «Веселі хлоп’ята»,  використовується для оформлення зелених зон загального користування, а також для створення композицій під час проведення щорічних виставок квітів на Співочому полі.


http://www.solor.gov.ua/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *