Главная > Все новости > Солом’янка проти незаконих забудов.

Солом’янка проти незаконих забудов.

У суботу 3 лютого кияни, що мешкають у мікрорайоні Першотравневий поблизу Південного вокзалу, зібрались на мітинг проти забудов, які намагаються звести впритул до дитсадка №223 та школи №7 ім. Рильського.

 

У цій частині Солом’янського району по обидві сторони вулиці імені Василя Липківського (колишня Урицького) за останні роки збудували та продовжують будувати 14 висотних житлових комплексів. Земля у цій місцевості – дуже ласий шматок: поблизу Центрального вокзалу, в 5 хвилинах їзди до Хрещатика. Деградує інфраструктура, збільшуються корки на вулицях, росте дефіцит місць у дитсадках та школах, але забудовники не зупиняються. Не звертаючи увагу на думку громади, за підтримки будівельного лобі у Київраді, порушуючи багаточисельні норми, вони продовжують зводити багатоповерхівки.

Громада Солом’янки вже має досвід перемог над забудовниками. На сусідній вулиці за адресою Кудряшова 14-а зупинили незаконне будівництво, а поруч – на розі Стадіонної та Повітрофлотського проспекту, врятували від знищення сквер.  Люди налаштовані рішуче, і влада це відчуває. Не випадково поруч з мітингом розташувалися автобуси з поліцією, а весь квартал був охоплений поліцейськими патрулями. Активісти налаштовані на довгу та безкомпромісну боротьбу, вони розуміють, що боротьба йде не тільки за власний простір, боротьба йде за весь Київ – місто, де вони живуть та будуть жити їх діти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *