Главная > Все новости > Солом’янка продовжує боротися зі стихійними сміттєзвалищами

Солом’янка продовжує боротися зі стихійними сміттєзвалищами

У Солом’янському районі продовжують активно ліквідовувати стихійні сміттєзвалища, які не укладали відповідних договорів. Особливо ця проблема спостерігається у приватному секторі. Про це заявив голова райдержадміністрації Ігор Довбань.

«Стихійне засмічення – одне із найважливіших питань сьогодення, з яким ми щоденно боремось. Особливо гостро проблема стоїть в приватному секторі Солом’янки, де місцеві, які не заключали відповідних договорів на вивіз сміття, викидають непотріб просто на відкриті зони та на узбіччя доріг. На жаль, така безкультурність деяких мешканців шкодить як природі, так і нам з вами», — заявив очільник району.

За його словами, наразі боротьба за чисте довкілля триває на просп. Відрадний, 11 та на розі вулиць Травневої і Лисичанської. Так, комунальні служби району спільно з КП «Київкомунсервіс» вивезли звідти вже більше 120 куб.м. сміття, що є частиною від загального обсягу. Крім того, задля поліпшення умов проживання мешканців і покращення стану навколишнього середовища адміністрація залучає до ліквідації смітників і соціально активних підприємців району.

«Проте якщо деякі мешканці приватних секторів і надалі смітитимуть — ситуація не зміниться. Тому закликаю не бути байдужими. Дбайте про природу і своє здоров’я, укладаючи договір з КП «Київкомунсервіс», яке надає послуги зі своєчасного та повного вивезення побутових відходів від місць їх утворення», — додав керівник РДА Ігор Довбань.


http://www.solor.gov.ua/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *