Главная > Все новости > Анонсы > Сьогодні у КМДА відбудеться святкування Міжнародного жіночого дня із нагородженням переможниць конкурсу «Киянка року»

Сьогодні у КМДА відбудеться святкування Міжнародного жіночого дня із нагородженням переможниць конкурсу «Киянка року»

5 березня із 15:00 до 17:00 год відбудеться загальноміський захід із нагоди Міжнародного жіночого дня та вручення нагород переможницям конкурсної програми «Киянка року».

У заході візьме участь заступниця голови КМДА Марина Хонда.

На заході будуть присутні багатодітні матері; жінки, які виховують дітей з інвалідністю, дітей-сиріт; жінки-волонтери; жінки-учасниці антитерористичної операції та/або операції об’єднаних сил; представниці громадських організацій жінок та інші.

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, Колонна зала.

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26.

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу:uizdpi@gmail.com(у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Довідково.

Конкурсна програма буда започаткована у 2006 році за ініціативи жіночих громадських організацій міста Києва з метою сприяння впровадженню політики гендерної рівності в усі сфери суспільного життя, привернення уваги широкої громадськості до ролі жінки у суспільстві.

Метою конкурсу є сприяння підвищенню ролі жінок у суспільному і громадському житті міста.

Переможницями програми стають жінки-киянки, які своєю діяльністю сприяють розвитку усіх сфер суспільного життя міста, є неформальними лідерами в різних галузях, впливають на громадське життя міста.

Джерело