Главная > Все новости > Активисты района > Снігопад у Києві: Як столичні дорожники місто прибирали

Снігопад у Києві: Як столичні дорожники місто прибирали

У Києві вночі почався снігопад, 8 лютого у другій половині дня попади посиляться. Вночі на дорогах міста вночі працювали 347 одиниць спецтехніки

Як зазначили у комунальній корпорації, Превентивну обробку мостів, вулиць із бруківки, спусків, зупинок громадського транспорту та сходів виконали ще до початку опадів.

Із початком снігопаду розпочалось прибирання доріг та тротуарів.

На дороги міста виїхали 347 одиниць спецтехніки. Крім того, вулиці розчищали 206 працівників у складі 32 бригад з ручного прибирання.

“Упродовж дня, зокрема, пообіді очікуємо посилання опадів. Тож, дороги і тротуари очищаємо повторно”, – зазначили у “Київвтодорі”.

Водіїв просять не залишати авто на узбіччях, крайніх смугах і тротуарах, аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки, а не використовувати власний автомобіль під час снігопаду.

“Зменшення навантаження, зокрема, на автомобільний трафік дозволить комунальним службам максимально ефективно боротися з наслідками негоди”, – наголосили дорожники.

Прибирання снігу
Комунальники прибирають сніг
снігопад у столиці
Снігоприбиральна техніка
Прибирання тротуарів
Снігопад у Києві

Нагадаємо, у Києві та області у понеділок, 8 лютого, сильний сніг, хуртовини, снігові замети,  пориви вітру 15-20 м/с та ожеледиця на дорогах – оголошено штормове попередження.

Через погіршення погоди протягом 8-9 лютого в’їзд великогабаритного транспорту до Києва буде обмежено. Водіїв вантажівок просять заздалегідь врахувати цю інформацію та формувати свої маршрути в об’їзд Києва.