Главная > Все новости > Активисты района > Роботи з будівництва тротуару з підігрівом у Солом’янському районі тривають

Роботи з будівництва тротуару з підігрівом у Солом’янському районі тривають

У Солом’янському районі триває будівництво унікального для Києва «теплого» тротуару на вул. І. Пулюя, 3 в рамках реалізації проекту Громадського бюджету. Для його влаштування використають понад 1 км електронагрівального кабелю, що дозволить школярам та жителям району безпечно пересуватись взимку ділянкою, що має крутий нахил.

На доріжці, а це майже 300 кв.м., вже почали облаштовувати систему підігріву з автоматичною системою управління. Також планується встановити нові бордюри, антипаркувальні стовпчики та озеленити ділянку.

Користуючись сприятливою погодою, підрядник щодня включно з вихідними працює над реалізацією проекту. Запустити об’єкт планується до кінця грудня 2019 року.

Дякуємо автору проекту Дмитру Брідня за активну участь у життєдіяльності району!

Довідка

Громадський бюджет – інструмент активних громадян. Платформа надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста, району. Ідеї, які найбільше підтримають кияни шляхом е-голосування, реалізуються містом під контролем команд та громадськості.

Джерело

One thought on “Роботи з будівництва тротуару з підігрівом у Солом’янському районі тривають

Comments are closed.