Главная > Все новости > Анонсы > Реконструкцію школи №22 на Солом’янці відновлено

Реконструкцію школи №22 на Солом’янці відновлено

У Солом’янському районі відновили роботи з реконструкції школи №22 на просп. Відрадний, 36В.
На об’єкті вже працює нова підрядна організація, яка за проектом, в умовах постійного фінансування, завершить реконструкцію з добудовою школи в 2020 році.

Для продовження реалізації проекту з Державного фонду регіонального розвитку цьогоріч виділять 40 млн грн. Таке рішення днями погодили на Комісії оцінки і відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку Мінрегіону після відповідного подання звернення Солом’янською адміністрацією щодо необхідної фінансової підтримки.

Зазначимо, що реконструкція в навчальному закладі виконуються на замовлення Солом’янської РДА. За проектом будівлю колишнього дитячого садочка перетворять на сучасний заклад освіти з навчальними кабінетами, гардеробними, медичними та технічними приміщеннями, санвузлами, спортивним залом з роздягальнями, залом хореографії, кабінетами образотворчого мистецтва і праці з підсобними приміщеннями. Також у школі буде читальний зал з абонементом і книгосховищем, актовий зал. Будівля буде обладнана двома ліфтами, а на вході – пандусами.

Наголосимо, що попереднім виконавцем робіт вже збудовано триповерховий каркас, виконано цегляну кладку та встановлено вікна у школі.

Джерело