Главная > Все новости > Анонсы > Протасів Яр повертається у власність громади

Протасів Яр повертається у власність громади

«З колегами на пленарному засіданні Київської міської ради підтримали проєкт рішення «Про повернення статусу території зелених насаджень загального користування земельним ділянкам у парку відпочинку Протасів яр у Солом‘янському районі міста Києва» з урахуванням правок від громади!» — написав на своїй сторінці у Facebook депутат Київської міської ради Андрій Андрєєв.

Учора Київрада визнала такими, що не відповідають інтересам територіальної громади земельні відводи з 2007 до 2012 року на території Протасового Яру. Відповідне рішення депутати ухвалили на засіданні Київської міської ради. На землях Протасового Яру у подальшому планують створити регіональний ландшафтний парк.

Також депутати скасували зміни до Генерального плану Києва та Програми розвитку зеленої зони, якими земельні ділянки у Протасовому Яру були переведені під житлову забудову.
Мова йде про скасування передачі для освоєння 3,23 га зелених зон ТОВ «Дайтона груп».

На наступне пленарне засідання Київради має бути винесене питання про відмову у поновленні договору оренди із ТОВ «Інтербуд Компані», що орендує іншу земельну ділянку у Протасовому Яру площею 0,7 га. Вона також має у перспективі стати частиною регіонального ландшафтного парку «Протасів Яр».

«Місто робить все для наведення ладу із землею урочища. На найближчу сесію Київради буде винесений ще один важливий проект рішення – про відмову у поновленні договору оренди з «Інтербуд Компані». Тож прошу депутатів відповідально поставитись до ухвалення цього важливого питання», – зазначив Віталій Кличко.

Джерела: КМДА, Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *