Главная > Все новости > Першу частину прогону встановлено на пішохідному мосту над проспектом Л.Гузара

Першу частину прогону встановлено на пішохідному мосту над проспектом Л.Гузара

Триває капітальний ремонт пішохідного мосту над просп. Любомира Гузара (проспект Космонавта Комарова) поблизу вул. Василенка. Споруду збудовано 1983 року і за цей час повного капітального ремонту вона не бачила.

«Ми капітально ремонтуємо пішохідні мости через швидкісну Борщагівську трамвайну лінію. Роботи тривають без вихідних і впродовж всієї доби. Так, минулої ночі встановили першу частину прогону надземного переходу на перетині просп. Любомира Гузара і вул. Василенка», – повідомив генеральний директор КК «Київавтодор» Олександр Густєлєв.

Частина ферми довжиною 12 метрів встановлена на тимчасові опори. Упродовж 2 тижнів збудують основні опори. У рамках капітального ремонту замінюють усі елементи шляхопроводу. Загальна довжина мосту зі сходами – 60,8 м.

Олександр Густєлєв розповів, що надземний перехід зроблять доступним для усіх пішоходів. Адже збудують два ліфти.

«Щоб пішоходам було комфортніше, міст матиме закриту галерею зі скла і металу. Передбачені вікна для вентиляції. LED-освітлення. Підлогу заллють спеціальним антиковзним покриттям MC-Floor Topspeed (Німеччина)», – зазначив генеральний директор комунальної корпорації.

Активно тривають роботи і на пішохідному мосту біля кінотеатру «Лейпциг» над просп. Леся Курбаса. На споруді змонтували усі прогони, облаштовують закриту галерею, спорудили нові сходи. За сприятливої погоди, рух для пішоходів мають відкрити до кінця грудня.

А рух надземним переходом на перетині просп. Любомира Гузара і вул. Василенка мають відновити у січні-лютому наступного року. Повний комплекс робіт планують виконати до початку червня.

Джерело